Vanaõue puhkekeskusest


Vanaõue puhkekeskuse ajalugu ulatub juba aastakümnete tagusesse aega...
Kunagi on siin töötanud vee jõul vesiveski. Peale 80ndate alguses üle elatud tulekahju jäid peahoonest alles ainult maakivi seinad. 90ndate alguses oli siin ka avatud baar.
Tänaseks päevaks on oleme mitmeid kordi laienenud...
Meie teenuste nimekiri on mitmekülgne. Lõõgastuda ja sõpradega mõnusalt aega veeta võib meie soome saunas, kus on mugav eesruum. Sauna on võimalik tellida ka sinna sobivad jooke ja suupisteid.
Meie juures on mõnusad saunad ja sviidid ka nõudlikumatele...
Teise saunana pakume traditsioonilist eesti suitsusauna, mis asub vahetult jõekaldal. Sauna hoone pärineb eelmise sajandi algusest. Suitsusaunale on iseloomulik omapärane aroom ja eriti lõõgastav toime.
Mõnusat äraolemist pakuvad ka meie kaks sviiti: teise korruse sviidist saate nautida jõevaadet mullivannist ning esimese korruse avaras sviidis, kus on käsitööna valminud mööbel, lõõgastab Teid saun.
Matkad looduses ja mitmed teised sportlikud tegevused värskes õhus
Aktiivse puhkuse huvilistel on võimalik matkata ainulaadsel maastikul (Navesti Looduskaitseala), kus on omavahel ühendatud nii rabakooslus kui ka liivaluited. Korraldame ka pikemaid jalgsi- ja jalgrattamatku Soomaa Rahvusparki.

Vanaõuest läbi voolaval mitmepalgelisel Navesti jõel korraldame kanuumatku nii algaja marsruudil kui ka juba põnevust pakkuvaid retki kogenenumale sõitjale.

Sportlikematele on meie teenuste nimistus veel vibulaskmine, paint-ball ja seiklusmängud, mida viime läbi ka pimedal ajal.


Meie auga teenitud tunnustused

2007
2007 - 2009
2009
 Lõuna-Eesti edukas turismiobjekt / projekt "Ehe Lõuna-Eesti"  Kvaliteediprogramm "Märk Kindlast Arengust" tunnustus
Viljandimaa edukaim turismiettevõte tiitel  ja tunnustus
  
  
Teeme Sulle 1 päevaga personaalse pakkumise

Soovin pakkumist